GRAFICKÉ STUDIO

Grafické práce, zpracování jednotného vizuálního stylu, budování značky. Rozhlížíme se kolem sebe, snažíme se zachytit trendy a víme, že reklama je především o komunikaci!

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamní grafiky a designu. Garantujeme precizní a čisté zpracování grafiky s ohledem na její použití.

Snažíme se s klienty maximálně komunikovat a naslouchat, co chtějí pomocí reklamy vizuálně sdělit, popřípadě na jakou skupinu zákazníků potřebují reklamu zacílit. Následně společně řešíme, jak nejlépe danou vizi realizovat. Vytvořením grafického návrhu ale obvykle naše spoluprace nekončí. Máme vlastní technické zázemí, vybavené výrobní prostory a tak můžeme nabídnout další spolupráci v oblasti tisku a výroby.

1.

GRAFIKA

Loga, CI, veškeré firemní materiály v tištěné i elektronické podobě. Materiály pro propagaci, reklamu, marketing.

2.

WEBDESIGN

Návrhy a realizace webových statických nebo dynamických stránek, CMS redakční systémy, E-shopy na míru, …

3.

FOTOATELIÉR

Produktová fotografie, portréty, foto u zákazníka – např. výrobní haly, provozy, hotely, prodejny, akce, …

Jak to probíhá

Na základě konkrétní poptávky či pohovoru se zákazníkem analyzujeme základní  poslání projektu, cílovou skupinu a vhodnou formu prezentace. Následně sestavujeme cenovou nabídku a časový plán realizace díla. Během procesu tvorby jsme ve spojení s klientem a jednotlivé výsledky s ním průběžně konzultujeme.

Naše zkušenosti

GRAFICKÉ PRÁCE 90%
WEBDESIGN 80%
FOTOGRAFIE 60%

Připraveni pro start Vašeho projektu?

Zkuste to s námi!

Více informací a ukázky naší práce naleznete v blogu