TISKÁRNA

Tisk přímo u zdroje!!!
Díky technickému zázemí můžeme většinu zakázek realizovat vlasními silami.

Máme k dispozici moderní technologie pro digitální a velkoformatový tisk, pro výrobu polepů a řezané grafiky a technologie pro dokončování a finalizaci.

Jsme jedna reklamních agentur v Táboře, která dokáže zajistit výrobu zakázek vlastními silami pomocí vlastních technologií. Naše technické zázemí nám dovoluje realizovat projekty v krátkých časech a na vysoké kvalitativní úrovni. Výhodou je možnost průběžné kontroly kvality a zároveň možnost konzultací se zákazníkem na místě, přímo během výrobního procesu. Naše služby využívají i další reklamní agentury z regionu.

První technologie pro digitální a velkoformátový tisk jsme zakoupili v roce 2008. Využijte našich  zkušeností a našeho know-how!

Tiskněte s námi.
Má to svoje výhody!

Velkoformátový tisk

Nabízíme produkční velkoformátový tisk vysoké kvality na tiskovém stroji MUTOH – šíře 162cm. Tato tiskárna využívá Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet tiskové hlavy a dokáže pracovat v režimu až 1440dpi. Díky MUTOH i2 (Intelligent Interweaving) technologii je výrazně eliminováno pruhování jednotlivých průchodů. Životnost tisku v exteriéru je až 3 roky bez laminace. S laminací se pak ještě výrazně prodlužuje. Výsledná velikost tištěného motivu je prakticky neomezená.

PLAKÁTY - BILLBOARDY - BANNERY A REKLAMNÍ PLACHTY - POLEPY VÝLOH A AUTOMOBILŮ - SAMOLEPKY - TAPETY - CITYLIGHTY - POS A POP SYSTÉMY - CEDULE - REKLAMNÍ PANELY

Ecosolventní velkoformátová tiskárna

FineArt velkoplošný tisk fotografií

Jedná se o tisk barevných a černobílých fotografií v nekompromisní kvalitě FineArt tisku. Tuto technologii ocení zejména profesionální a amatérští fotografové a všichni ti, kdo mají k fotografii kladný vztah.

Využíváme tiskový stroj Epson Stylus PRO s pigmentovými waterbased inkousty UltraChrome K3 + Vivid Magenta. Tisk fotografií je realizován v rozlišení 2880dpi + finest detail s použitím sady 9 inkoustů. Tato technologie je předurčena k tiskuě vysoce kvalitních fotografií a fotoobrazů, uměleckých reprodukcí a digitálních nátisků.

FOTOGRAFIE, VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE, FOTOOBRAZY, UMĚLECKÉ REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO

Velkoformátové laminování

Laminace chrání velkoplošný tisk proti mechanickému poškození a zároveň, díky UV filtru, také před slunečním zářením a tedy vyblednutím barev. Pro laminování používáme laminátor o šíři 140cm s vyhřívanými válci. Toto zařízení využíváme také pro kašírování a adjustaci tisků na desky.

U některých aplikací zejména v interiéru může být laminování pouze volitelné. U jíných, například u polepů vozidel či výloh je naprostou nezbytností. Co se týče fotolaminací a fotoobrazů, dá se říci, že laminace nahradila skla – výsledný obraz je výborně chráněn, přesto je velmi lehký.

Existují určitá pravidla pro použití laminací dle typu laminovaného media. Nabízíme monomerické, polymerické a lité laminovací materiály.

Řezaná grafika

Najde uplatnění zejména při polepech automobilů, výloh nebo při značení a brandingu. Jedná se o strojový a velmi přesný výřez ze samolepící folie dle vektorové grafiky. Použitá folie může být v různé kvalitě dle finálního použití (interiér, exteriér, členité povrchy, apod.).

Pro výrobu řezané reklamy (někdy označováno jako „foliopísmo“) používáme řezací plotr SUMMA v pracovní šíři 140cm, který je vybaven optickým systémem OPOS pro čtení značek. Můžeme tedy vyrábět i tištěné samolepky s tvarovým výsekem.

Nápisy a loga vyřezané ze samolepící fólie se používají v signmakingu již dlouhou dobu. Stále mají své kouzlo a v mnoha případech je tato technologie nezastupitelná.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk realizujeme v naší partnerské tiskárně. Díky mnohaleté spolupráci a skvělým moderním technologiím, kterými tiskárna disponuje, dokážeme nabídnout vysokou kvalitu a zároveň výbornou cenu.

Ofset se vyplatí pro zejména tisky ve větších nákladech. Osvit jednotlivých desek je poměrně drahá a časově náročná operace, ale umožňuje následný tisk v podstatě neomezeného počtu archů za velmi nízkou cenu. Další výhodou je také vysoká kvalita tisku v plochách a možnost tisku přímými barvami, parciální lakování, apodobně.

LETÁKY - KATALOGY - PLAKÁTY - FIREMNÍ TISKOVINY - BROŽURKY - BLOKY - OBÁLKY - POHLEDNICE - SLOŽKY - PROSPEKTY - KNIHY - ČASOPISY - NOVINY - ROČENKY

Digitální tisk

Potřebujete rychlý a kvalitní archový tisk? Technologie digitálního tisku je vhodná pro rychlý tisk v nákladu od 1 do 500 až 2 tisíce kusů. Tiskneme do velikosti formátu SRA3. Jedná se hlavně o tiskoviny typu vizitka, leták, plakát, prospekt, pozvánka, skládačka, jidelní a nápojové lístky či jiné různé firemní tiskoviny. Výhodou této technologie je cena při menších nákladech a rychlost výroby.

Pro přesný a rychlý ořez využíváme SRA3 stohovou řezačku CeBa. Ve spolupráci s naším partnerem můžeme nabídnout další dokončovací práce – archová laminace, vazba V1 a V2, drátěná kroužková vazba, rýhování, perforace, atd…

LETÁKY - VIZITKY - POZVÁNKY - KALENDÁŘÍKY - TISKOPISY - DIPLOMY - BROŽURKY - SKRIPTA - SAMOPROPISOVACÍ FORMULÁŘE - VOUCHERY - PLAKÁTY - SAMOLEPKY - SEŠITY - BLOKY

Jsme připraveni pro tisk Vašeho projektu!

Zkuste to s námi!

Více informací a ukázky naší práce naleznete v blogu

TISKÁRNA

Tisk přímo u zdroje!!!
Díky vlastnímu technickému zázemí můžeme většinu zakázek realizovat vlastními silami.