Reklamní předměty

Nabízíme dárkové reklamní předměty s potiskem i bez potisku. Prezentujte svoji firmu prostřednictvím firemních dárků. Naše katalogy nabízejí spoustu skvělých možností, jak udělat radost svým kolegům a klientům.

Reklamních předměty – potisk je realizován většinou metodou tampónového tisku, laserovým gravírováním nebo sítotiskem. V uvedených katalozích naleznete platné koncové ceny za zboží bez potisku.

Vybírejte z následujících katalogů! Pro upřesnění nebo kalkulaci ceny potisku nás neváhejte kontaktovat na e.mail objednavky@vichta.cz nebo na tel.: 775 158 238.

Katalogy reklamních předmětů

1.

REKLAMNÍ PROPISKY A PSACÍ DÁRKY

Katalog PEN MASTER s reklamními propiskami

Reklamní propisky, kuličková pera, luxusní plnící pera, sady per a tužek, mikrotužky, penály, bloky a diáře, pastelky, …

2.

COOL - reklamní předměty coolcollection

Krásné reklamní předměty a dárky všeho druhu. Stovky novinek každý rok!!! V katalogu COOL 2024 je prezentováno více než 400 novinek

3.

Vánoční reklamní předměty a dárky 2023

Katalog Vánočních reklamních dárků 2023

Dárky a reklamní předměty, které potěší. Katalog se specifickým zaměřením na Vánoce.

4.

Vánoce 2023 - katalog X-MASTER

Vánoční firemní dárky. Skvělé pochutiny, které se nezkazí. Dárkové sady připravené k obrandování.

Jak objednat?

Objednání reklamních předmětů na našem webu je snadné a rychlé. Stačí si vybrat z našich aktuálních katalogů. Poté nám pošlete variantu, počet kusů a případně logo. My Vám zpětně zašleme kompletní cenu včetně potisku a náhledu, jak bude dárek vypadat s Vaším logem. Teprve po Vašem odsouhlasení zahájíme proces závazného objednání a výrobu.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně možností potisku, skladových položek, termínech výroby, neváhejte nás kontaktovat.